Monitoring Inklinometry

Pochyłomierze

Katalog:

Pochyłomierze cyfrowe

Opis:

 • Poziomice analogowe i cyfrowe
  Poziomice wyposażone są w pochyłomierze MEMS zamontowane na sztywnym profilu o określonej długości. Oba końce poziomicy montowane są do konstrukcji. Układ ten pozwala na przekształcenie zmiany nachylenia w przemieszczenia, wyrażone w milimetrach monitorowanego osiadania, odkształcenia. Wersja cyfrowa używana jest do wykonywania sieci poziomic w postaci łańcuchów poziomych.
 • Pochyłomierze powierzchniowe analogowe MEMS
  Pochyłomierze zostały zaprojektowane do pomiaru zmian pochylenia w jednej lub dwóch osiach prostopadłych do płytki montażowej. Pochyłomierze montowane są na stałe na konstrukcji w pozycji pionowej lub poziomej. Zostały zaprojektowane do odczytu ręcznego (czytnik danych) lub odczytu automatycznego. Instrumenty przeznaczone są do monitoringu długoterminowego.
 • Tilli przenośne pochyłomierze
  TILLI jest przenośnym pochyłomierzem typu Rugged. Posiada solidną ramę wykonaną ze stali nierdzewnej, w której umieszczony jest pochyłomierz w aluminiowej obudowie. Powierzchnia ramy jest obrabiana maszynowo i pozwala na precyzyjne pozycjonowanie w trakcie sukcesywnie wykonywanych pomiarów.
  Pojedynczy TILLI pozwala na pomiar dowolnej ilości punktów, na których zamocowane są płytki montażowe.
 • Pochyłomierze wodoszczelne MEMS
  Pochyłomierze wodoszczelne zostały zaprojektowane do montażu na konstrukcji znajdującej się poniżej poziomu wody lub na konstrukcji, która może zostać zalana.
  Instrumenty wyposażone są w czujnik MEMS montowany w podstawie, działający w jednej lub dwóch osiach prostopadłych do płytki montażowej.
 • Pochyłomierze powierzchniowe cyfrowe
  Pochyłomierze wyposażone w cyfrowy czujnik pochylenia. Przeznaczone są do zamontowania na stałe w pozycji pionowej lub poziomej.
  Pochyłomierze monitorują zmiany pochylenia w jednej lub dwóch osiach prostopadłych do płytki montażowej.
  Łączniki wodoodporne zapewniają łatwy i szybki montaż.