Warning: A non-numeric value encountered in /home/frasiekc/geod.pl/aktualnosci.php on line 130
I spotkanie Dealerów firmy Eurodrill Gmbh

GEOD

Wydarzenia

I spotkanie przedstawicieli firmy Eurodrill Gmbh

A+ A-

W dniach 28-29 września odbyło się w Niemczech I spotkanie dealerów firmy Eurodrill Gmbh. 

 

W dniach 28-29 września, przedstawiciele firmy GEOD uczestniczyli w I spotkaniu  dealerów firmy Eurodrill Gmbh w Niemczech.

Firma GEOD jest dystrybutor w Polsce głowic firmy Eurodrill, wiodącego producenta napędów obrotowych dla maszyn wiertniczych, które dostarcza na wszystkie kontynenty.

W tegorocznym, pierwszym spotkaniu dealerów uczestniczyło 52 osoby z 25 firm, z 22 krajów. Firmę GEOD reprezentował właściciela firmy oraz dział handlowy. Na spotkaniu dealerów, zostały omówione najważniejsze realizacje dla przedsiębiorstwa. Między innymi została zaprezentowana nowa głowica obrotowa z serii X – model RH15X, która zastępuje głowicę RH11 oraz wiertarka udarowo obrotowa  HD4011-6. Firma Eurodrill przedstawiła plan rozwoju na najbliższy rok.  Nowa linia produktów o oznaczeniu X obejmuje zarówno głowice obrotowe jak i wiertarki udarowo obrotowe bazujące na tej samej głównej skrzyni przekładniowej dającej możliwość szybkiego montażu w wersji głowicy obrotowej i wiertarki udarowo obrotowej. Uczestnicy tegorocznej pierwszej edycji spotkania, mogli zapoznać się dokładnie z procesem produkcji głowic firmy Eurodrill oraz wziąć udział w zadaniach serwisowych przygotowanych przez pracowników firmy Eurodrill.  Spotkanie dealerów przebiegło w miłej atmosferze i było połączone z obchodami Oktoberfest. Co więcej, spotkanie dealerów pozwoliło na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, które miejmy nadzieję w najbliższym czasie zaowocują współpracą.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej